Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op sechts 25 minuten wandelafstand van het Park van Chapadão, Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa Praia de Pipa bieden een eetgedeelte en een keuken met uitzicht op de tuin. Bij dit appartement is wifi en een privéparkeerplaats beschikbaar.
De accommodatie bij particulieren is gelegen in de buurt van het Strand van Pipa. Het Madeiro strand ligt op 2 km van de accommodatie.
Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa zijn uitgerust met een badkamer met handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Naast self-catering voorzieningen zoals een keuken, biedt deze accommodatie gasten een eetgedeelte en een eethoek buiten waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. Terminal de Oni de Pipa busstation is te vinden binnen het bereik van het appartement. Voor fitnessliefhebbers zijn er yogalessen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pipa Off Road250 m
- het Praia da Pipa850 m
- Praia Baia dos Golfinhos700 m
- het Strand van Pipa1 km
- Refugo Galeria1 km
- Curral Beach900 m
- Kanto da Pipa850 m
- Bookshop1 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo98 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Yogales
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa?
Gasten van Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Park van Chapadão, op loopafstand van nog geen 25 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Madeiro strand (2 km) en het Strand van Pipa (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa?
Het duurt 15 minuten lopen om van Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa?
De prijs van het boeken van Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa is $52. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa?
Pipa Surf Yoga Apartamento E Suites Com Cozinha Completa heeft privéparkeren. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in de accommodatie bij particulieren?
In de accommodatie bij particulieren is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Biedt de accommodatie bij particulieren voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
De accommodatie bij particulieren zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.